© 2017-2018 Empathia Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta podejmuje szereg działań mających na celu ochronę interesów konsumenta naruszonych przez niezgodne z prawem zapisy umowy polisolokaty.

Spóźniony lot lub pociąg, a także zagubiony bagaż to powody do ubiegania się o odszkodowanie.

Kiedy można dochodzić odszkodowania, a kiedy zadośćuczynienia? Czy są to pojęcia tożsame? Jak prowadzić postępowanie dowodowe?

Prezydent Andrzej Duda w swojej kampanii wyborczej obiecywał frankowiczom, że ich kredyty zostaną przewalutowane po kursie z dnia ich zaciągnięcia. Obecnie w Sejmie procedowany jest prezydencki projekt ustawy. Na czym polega restrukturyzacja kredytu na zasadach określo...

Straciłeś bliską osobę w wypadku komunikacyjnym? Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że przysługuje ci zadośćuczynienie za doznaną krzywdę i cierpienia psychiczne spowodowane śmiercią osoby najbliższej? Nie bądź bierny, walcz o swoje prawa przeciwko ubezpieczycielowi spra...

Lekarz błędnie zdiagnozował chorobę? Szpital nie wykonał niezbędnych badań? Poszkodowanym błędami medycznymi należy się odszkodowanie.

Zgodnie z aktualnymi poglądami doktryny i orzecznictwem sądów powszechnych rozwiązanie umowy polisolokaty nie musi wiązać się już ze stratą wszystkich środków zgromadzonych na polisolokacie.

Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wyszukaj wg tagów