© 2017-2018 Empathia Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone

Nowoczesne call center

wspierające biznes

Osiągnijmy razem
sukces
Empathia Connect

Empathia posiada spółkę zależną Empathia Connect, której celem jest budowanie nowoczesnych kanałów sprzedaży dla usług świadczonych przez jej zleceniodawców.

 

Empathia Connect buduje trwałe i bieżące relacje z Klientami.

Oferta spółki obejmuje:

Umawianie spotkań

Liczba umówionych spotkań ma bezpośredni wpływ na efekty pracy działów handlowych, a co za tym idzie wymiernie przekłada się na wyniki sprzedaży.

Nasi konsultanci przedstawią Twoją firmę oraz ofertę, dzięki czemu zidentyfikują zainteresowanych Klientów.

Generowanie leadów

Bazy danych zawierające zweryfikowane, aktualne i zgrupowane według określonych precyzyjnie kryteriów, mają kluczowe znaczenie dla planowanych działań marketingowych i sprzedażowych.

Nasi konsultanci zweryfikują aktualność danych w bazach, a także uzupełnią je o dodatkowe informacje niezbędne do planowanej kampanii promocyjnej lub oferty sprzedażowej.

Sprzedaż telefoniczna

Skuteczna realizacja kampanii telemarketingowych przekłada się na przychody ze sprzedaży.

Nasi konsultanci zaktualizują informacje o osobach, do których kampania została skierowana, a zainteresowanym przedstawią Twoją firmę oraz ofertę, potencjalnym Klientom.

Infolinia

Bieżące relacje z Klientami i odpowiedź na wszelkie pytania oraz wyjaśnienie wątpliwości są kluczem sukcesu każdej firmy.

Nasi konsultanci będą do dyspozycji Twoich Klientów, aby obsłużyć połączenia przychodzące i odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące Twojej firmy i oferty.